Delegacje

Program delegacje służy do ewidencjonowania i rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych. Najważniejsze funkcje to:
– możliwość rozliczania delegacji wielokrotnych (wiele miejsc docelowych), szczególnie przydatne w przypadku firm transportowych
– Lista delegacji
– Kartoteka pracowników
– Kartoteka celów delegacji
– Kartoteka środków transportu
– Kartoteka krajów
– Możliwość dodania kilku firm własnych – co szczególnie docenią firmy transportowe.
– Możliwość definiowania własnych stawek diet i ryczałtów noclegowych dla delegacji zagranicznych – w tym w PLN.
– Automatyczne wyliczanie diet
– Możliwość wprowadzania tabeli – przejazdów, wyjazdów
– Możliwość rozbudowanego wyszukiwania i filtrowania na siatkach danych
– Rozbudowane uprawnienia
– Pobieranie kursów walut z internetu
– Możliwość filtrowania delegacji wg. różnych kryteriów.
– Podział środków pieniężnych na pracownika i pracodawcy (np. karty paliwowe)
– Ewidencja MiLoG
– I wiele, wiele innych.

Program pozwala na rozliczanie delegacji wg. aktualnego rozporządzenia o podróżach służbowych, ale wspiera także firmy prywatne, które ustaliły własne zasady rozliczania delegacji, i np. dla delegacji zagranicznych wypłacają diety i ryczałty noclegowe w złotówkach. Pracując nad programem główny nacisk położyliśmy na prostotę działania – na tyle na ile było to możliwe w świetle obowiązującego rozporządzenia. Do ułatwień w sporządzaniu delegacji należy np. opcja klonowania delegacji, gdzie możemy sporządzić delegacje kopiując inną, podobną wcześniej rozliczoną delegację. Inną nowatorską funkcją są np. delegacje wielokrotne, które w naszym programie pojawiły się jako pierwsze.

Jesteśmy zdania, że nie kupuje się kota w worku i także nasz program można wypróbować przed zakupem – wystarczy go pobrać z naszych stron i zainstalować. Przez 20 dni będzie działał z pełną funkcjonalnością, potem należy go zakupić.

 

Delegacje
Delegacje

 

Baza danych

Program występuje w 2 wersjach bazy danych – Microsoft Jet  i MS Sql Server – ta pierwsza cechuje się prostotą instalacji i dość dużą bezawaryjnością (przez ostatnie 10 lat i kilka tysięcy instalacji 2 razy zdarzyło się, że klient przysłał nam bazę do naprawy) , natomiast MS SQL Server to jeden z najlepszych systemów bazodanowych jaki istnieje na rynku. Gdy, ze względu na przyrost danych, Microsoft Jet przestanie starczać to można zawsze migrować dane do MS SQL Server i pracować dalej.  Nasze doświadczenie w branży to prawie 20 lat, i mamy instalacje u klientów które działają nieprzerwanie od 2003 roku – bezawaryjnie. To takie szczegóły techniczne, ale warto zainteresować się, wybierając program, co stanowi jego serce.

 

delegacje
Rozliczanie delegacji

 

delegacje
Filtrowanie siatek danych

 

delegacje
Okno listy delegacji

 

 

Pobierz program

 

A tutaj program można zakupić – NASZ SKLEP